مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش سنگ تراورتن حاجی آباد در متراژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش باکیفیت ترین سنگ تراورتن حاجی آبادقیمت فروش تراورتن حاجی آباد محلاتقیمت فروش سنگ تراورتن در متراژ بالا
تراورتن حاجی آباد

قیمت فروش سنگ تراورتن حاجی آباد در متراژ بالا به صورت لیست و به روز شده در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد و قیمت ها حتما دارای تخفیف های ویژه است.

قیمت فروش سنگ تراورتن حاجی آباد در متراژ بالا را از طریق سایت ما جستجو کرده و توانایی خرید خود را می توانید به این صورت بسنجید و در این زمینه راهنمایی های همکاران ما به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود.

تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن سورت های مختلف داشته و بر اساس رنگ و موج سورت بندی می شود. قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد موج دار هر چه قدر روشن تر و موج‌های منظم داشته باشد بالاتر است.درجات پایین سنگ تراورتن حاجی آباد برای مصارف؛

 • درپوش
 • جدول سنگی
 • دیوار و کف حیاط
 • پشت کار
 • سنگ کاری سوله های صنعتی
 • و…

مکانهایی که زیاد در معرض دید نیست استفاده میشود.

فروش باکیفیت ترین سنگ تراورتن حاجی آباد

فروش باکیفیت ترین سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد یکی از باکیفیت ترین و همچنین محبوب ترین سنگ های تراورتن در ایران است. معدن این سنگ با استخراج حدود 100 هزار تن ماهیانه در ناحیه شهرستان محلات در مجاور شهرستان خمین در استان مرکزی واقع گردیده است. سنگ تراورتن حاجی آباد دارای رنگ کرم روشن و تیره است و دارای انواع مختلفی است.

این سنگ به دو روش بدون موج و طرح دار برش داده میشود ولی بدلیل استفاده بیشتر این سنگ در نماها اغلب برش ها بصورت بی موج ساده میباشد. این سنگ با توجه به رنگ و طرح سنگ نام گذاری میگردد از جمله ؛

 • سنگ تراورتن حاجی آباد شکلاتی 
 • سنگ تراورتن حاجی آباد ابرو بادی 
 • سنگ تراورتن حاجی آباد پلنگی
 • سنگ تراورتن حاجی آباد ساده 
 • سنگ تراورتن حاجی آباد کرم رنگ
 • و…

همچنین از ویژگی های این سنگ میتوان به استحکام بالا، ساب پذیری عالی و تولید انبوه آن اشاره کرد که برای پروژه های بزرگ بسیار اهمیت دارد .

 

قیمت فروش تراورتن حاجی آباد محلات

قیمت فروش تراورتن حاجی آباد محلات

سنگ حاجی آباد و عباس آباد از جمله معروف ترین انواع سنگ تراورتن است که در ایران و در شهر محلات تولید می شود. ممکن است سنگ تراورتن در یک سورت و در متراژ بالا دارای قیمت بالاتری باشد. به هر جهت سنگ تراورتن در قیمت های متنوع عرضه می شود و ما به صورت عمده و با قیمت ارزان و بی واسطه در این خصوص پیشنهادات خود را اعلام می کنیم.

قیمت سنگ حاجی آباد بر اساس کیفیت و رنگ سنگ تعیین می شود و لیست قیمت ها در سایت موجود است و با متراژ بالا می توانید سنگ های موجود را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد به مواردی مانند روشن بودن ،صاف بودن و به کیفیت تولید سنگ بستگی دارد.و اگر سنگ سفید تر و بی موج تر و خطوط کمی داشته باشد قیمت آن بالاتر است و همچنین کیفیت صیقل دهی و برش دقیق سنگ بر روی قیمت سنگ میتواند تاثیر مستقیم داشته باشد.

قیمت فروش سنگ تراورتن در متراژ بالا

قیمت فروش سنگ تراورتن در متراژ بالا

 

همان طور که می دانید سنگ تراورتن حاجی آباد به صورت بی موج و ابر و باد بریده می شود و از مزایای برش تراورتن به صورت بی موج می توان به وجود تعداد سورت های بیشتر از سنگ اشاره نمود که در هنگام تامین آن مشکلی ایجاد نخواهد شد.

تامین سنگ تراورتن در متراژ بالا در سریع ترین زمان انجام خواهد شد و می توانید لیست قیمتها و انواع تراورتن موجود را درخواست نموده و در هر لحظه با توجه به کیفیت و موجود بودون سنگ و رنگ آن قیمت ها در سایت درج خواهد شد. به این ترتیب میزان نیاز و کارایی هر سنگ را می توانید به راحتی بررسی نمایید.

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت فروش سنگ تراورتن حاجی آباد در متراژ بالا”

Call Now Buttonتماس بگیرید