فروش سنگ ساختمان
خانه / مرمریت / فروش کوپ مرمریت برنز آرمانی
اسلب مرمریت برنز آرمانی
اسلب مرمریت برنز آرمانی

فروش کوپ مرمریت برنز آرمانی

فروش کوپ مرمریت برنز آرمانی که سنگی ایرانی است و در ردیف بهترین سنگ های ساختمانی شناخته می شود. این سنگ در رنگ های قهوه ای و شکلاتی موجود می باشد و تولید داخل کشور است. سنگ مرمریت آرمانی هبه صورت کوپ و اسلب در اندازه استاندارد به فروش می رسد.

کوپ مرمریت برنز می تواند برای تعداد بیشتری از مصرف کننده های عمده سنگ و یا شرکتهای بازرگانی و صادراتی مناسب به نظر می آید. این سنگ به صورت موج دار برش داده می شود و البته در سایز بیش از ۴۰ برش داده نمی شود.

مرمریت برنز آرمانی
مرمریت برنز آرمانی

قیمت و موارد مصرف سنگ مرمریت آرمانی

سنگ مرمریت برنز آرمانی برای هتل ها و مکان هایی که باید شیک و مجلل باشند بسیار مناسب است. بسیاری از شرکت ها سنگ را به صورت فرآروی شده و تایل و استایل خریداری می کنند. اما فروش کوپ برای مصرف کننده خارجی و صادرات بیشتر مناسب است که مستقیما بارگیری و به بندر حمل می شود.

مرمریت برنز آرمانی
مرمریت برنز آرمانی

این مجموعه شامل فروشگاه ها و انبارهای سنگ است که می تواند انواع بسیار متعدد نمونه های سنگ موجود را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. فروش اینترنتی می تواد به خرید سریع تر و با هزینه کمتر بیانجامد. برای کف و دیوار ساختمان ها سنگ مرمریت برنز آرمانی بسیار مناسب است.

ویژگی های سنگ کوپ مرمریت

هر یک از انواع سنگ های موجود در معادن به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و بیشتر و عمده ترین مصرف سنگ های ساختمانی انواع تراورتن و مرمریت و گرانیت است که هر یک مطابق با میزان مصرف و نوع مکان و میزان هزینه ها انتخاب و خریداری و مصرف می شوند. سنگ های مرمریت که از جمله آن می توان به مرمریت برنز آرمانی اشاره کرد با رنگ قهوه ای و شکلاتی خود در کف و دیوارها نصب شده و به صورت کوپ و تایل و اسلب به فروش می رسد.

منبع سایت “www.sangmarmarit.ir”

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

صادرات مرمریت درجه یک

صادرات مرمریت درجه یک به کشور های آسیایی

صادرات مرمریت درجه یک به کشور های آسیایی با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. دلیل اصلی این امر رشد و شکوفایی قابل توجه تولیدات مرمریت در ایران است. امروزه تولی

مشاوره و فروش