فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / قیمت خرید آنلاین تراورتن عباس آباد
تراورتن عباس آباد
تراورتن عباس آباد

قیمت خرید آنلاین تراورتن عباس آباد

قیمت خرید آنلاین تراورتن عباس آباد را از کدام سایت ها می توانم به دست بیاورم؟ آبا امکان خرید و فروش با قیمت مناسب و بدون واسطه فراهم شده است؟

قیمت خرید آنلاین تراورتن همه روزه در سایت های معتبر درج می شود. این قیمت ها به کیفیت و رنگ تراورتن و یا معدنی که از آن استخراج شده است بستگی دارد و از این جهت می توانید بهترین و مناسبترین قیمت ها را دریافت و بعد از ارزیابی اقدام به خرید نمایید.

قیمت خرید آنلاین تراورتن درجه یک

درجه بندی و قیمت گذاری سنگ تراورتن به صورت کوپ، اسلب و تایل و فرآوری شده متفاوت است. سنگ تراورتن مورد نظر خود را می توانید با توجه به هزینه های در نظر گرفته شده و یا مکانی که نیاز به سنگفرش دارد انتخاب نمایید.

تراورتن عباس آباد
تراورتن عباس آباد

رنگ و میزان متراژ مورد نیاز هم در انتخاب سنگ موثر است. رنگ بندی تراروتن به نوعی است که می توان آن را به دو صورت موج دار و بی موج برش داد. هر چقدر که رنگ سنگ تراورتن روشن تر باشد کیفیت و قیمت آن بیشتر است و از جمله مشهورترین سنگ های تراورتن در ایران حاحی آباد، عباس آباد، دره بخاری، سیلور کاشان و سنگ آقا محمدی است. قیمت خرید آنلاین تراورتن به صورت لیست در اختیار شرکت ها قرار می گیرد.

جدول قیمت

نوع سنگ قیمت
تراورتن عباس آباد( تایل) ۴۰۰۰۰ الی ۲۸۰۰۰۰
تراورتن عباس آباد(کوپ) ۲۵۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰۰
تراورتن عباس آباد( اسلب صادراتی) ۳۰۰۰۰۰

بهترین انواع سنگ تراورتن ایران

همان گونه که در بالا اشاره کردیم ایران یکی از بزرگترین تولید کننده ها و صادر کنندگان سنگ تراورتن در جهان است. انواع بسیاری از سنگ تراورتن که قیمت خرید آنلاین آن ها موجود است عبارتند از :

  • تراورتن سیلور
  • تراورتن قرمز آذر شهر
  •  تراورتن لیمویی
  • تراورتن دره بخاری
  • تراورتن آبگرم محلات
  • تراورتن عسلی کاشان

که این ها نمونه هایی از پرصادرات ترین انواع تراورتن ایران هستند.برای دریافت قیمت خرید آنلاین تراورتن می توانید به سایت و اطلاعات موجود در آن مراجعه نمایید.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده ای بهترین تراورتن از ایران به سایر کشور ها

صادرات تراورتن از ایران در بازارهای جهانی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. بهترین سنگ تراورتن از معادن مختلف ایران استخراج می شود و همین امر باعث شده است

مشاوره و فروش