فروش سنگ ساختمان
خانه / تراورتن / قیمت سنگ تراورتن سفید بی موج آتشکوه
تراورتن آتشکوه
تراورتن آتشکوه

قیمت سنگ تراورتن سفید بی موج آتشکوه

قیمت سنگ تراورتن سفید بی موج آتشکوه را می توانید از مشاورین و متخصصین سایت تراورتن جویا شوید. تراورتن آتشکوه بهترین تراورتن در دنیا می باشد.

سنگ تراورتن سفید آتشکوه یکی از بهترین و باکیفیت ترین نوع سنگ در کشور می باشد که نوع بی موج آن با قیمت مناسبی در سراسر کشور به فروش می رسد.

سنگ تراورتن آتشکوه

تراورتن نوعی از سنگ های ساختمانی است که برای سنگ کاری نمای ساختمان به کار می رود.سنگ تراورتن انواع مختلفی دارد اما سنگ تراورتن آتشکوه جزو بهترین ها و با کیفیت ترین های تراورتن می باشد. این سنگ در معدن آتشکوه واقع در شهر نیم ور(محلات) در استان مرکزی تولید می شود و جهت برش به کار خانه های سنگبری ارسال می گردد.

تراورتن سفید آتشکوه
تراورتن سفید آتشکوه

 

سنگ تراورتن آتشکوه در رنگ های کرم و سفید موجود هست که هر کدام جنس و زیبایی منحصر به خودش را دارد.ترکیبات تراورتن آتشکوه به صورتی می باشد که چسبندگی آن را به ملات ساختمان نسبت به سنگ های دیگر بیشتر می کند. در نمای ساختمان از تراورتن آتشکوه به صورت بی موج و یا موج دار استفاده می شود.

قیمت سنگ تراورتن آتشکوه

استفاده از به روز ترین و بهترین دستگاه های برش (در زمان استخراج و برش در کارخانجات) باعث می شود تا سنگ های تولید شده در کارخانجات ، یکی از زیبا ترین و باکیفیت ترین سنگ های تولید شده در کشور باشند.
یکی از عوامل موثر استفاده از این دستگاه ها می توان به قیمت کمتر سنگ های این کارخانجات اشاره داشت چرا که باعث پایین آمدن سایر هزینه ها در کارخانه ها می شود.

لاشه تراورتن آتشکوه
لاشه تراورتن آتشکوه

سنگ های تراورتن آتشکوه، علاوه بر کاربرد فراوان در کشور، در بازار صادرات نیز مشتریان بسیاری دارا می باشد و بیشترین حجم صادرات سنگ های تراورتن کشور به این معدن تخصص داده شده است.امروزه حتی لاشه های تراورتن آتشکوه مورد استقبال مشتریان خارجی قرار گرفته است.برای کسب اطلاع از قیمت  تراورتن آتشکوه بی موج و همچنین تهیه و خرید لاشه های تراورتن آتشکوه با ما تماس بگیرید.

منبع سایت “www.teraverten.ir”

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

صادرات با کیفیت ترین سنگ تراورتن به کشور ترکیه

استفاده از انواع سنگ در ساخت بنا ها و ساختمان ها از قدیم الایام در بین ملل مختلف رایج بوده و می توان نمونه های عظیم آن را در کل جهان و ایران مشاهده نمود. امروزه

مشاوره و فروش