مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع سنگ ساختمانی رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ ساختمانی رنگیمزایای سنگ های ساختمانیمعایب سنگ های ساختمانیپارامتر رنگ در انتخاب سنگ ساختمانی چقدر اهمیت دارد؟

قیمت انواع سنگ ساختمانی رنگی چگونه است ؟مزایا و معایب سنگ های ساختمانی در معماری داخلی چه مواردی هستند و آیا می توان در هنگام خرید به خواص هر یک از سنگ های انتخابی پی برد؟

قیمت انواع سنگ های ساختمانی رنگی و مزایا و معایب سنگ های ساختمانی در معماری داخلی با توجه به آن چه که ما از سنگ ها انتظار داریم برمی گردد و در نتیجه آن چه که شما را می تواند در این مسیر یاری کند داشتن اطلاعات کافی از هر یک از سنگ های موجود رنگی در بازار برای استفاده در معماری داخلی است. سنگ های ساختمانی رنگی نه تنها در نمای بیرونی و پله ها و پل ها و راه پله ها و حتی از لاشه های آن هم در محکم سازی و فونداسیون استفاده فراوان می شود بلکه در معماری و دکوراسیون داخلی هم مصرف می گردد.

انواع سنگ ساختمانی رنگی

سنگ های ساختمانی به دسته هایی مانند :

  • تراورتن 
  • مرمریت
  • مرمر
  • چینی
  • تراونیکس
  • گرانیت
  • لایمستون

طبقه بندی می شوند که هر کدام از این سنگ های ساختمانی هم به رنگ های زیادی تفکیک می شوند. مثل تراورتن هایی هم چون سفید، کرم، سیلور، قرمز، لیمویی یا سنگ مرمریت هایی با رنگ های مشکی، کرم، سفید، قرمز یا سنگ مرمر هایی با رنگ های پرتقالی، سبز، سفید، صورتی.با تنواع رنگی که سنگ ساختمانی دارد می توانیم در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از این رنگ ها در کنار هم استفاده کرد.

مزایای سنگ های ساختمانی

همان طور که می دانید هر یک از سنگ های ساختمانی رنگی با توجه به کارایی و کیفیت و مقاومت و رنگ می توانند در معماری و ساختمان سازی مصرف شوند از جمله تراورتن و مرمر و مرمریت و دیگر انواع سنگ های تزئینی و ساختمانی که در ایران و دیگر نقاط جهان موجود هستند. مزایای سنگ های ساختمانی مانند مقاومت آن ها در برابر عوامل طبیعی و همچنین در برابر باد و باران زیاد باشد. سنگ هایی که در طراحی داخلی و نمای ساختمان به کار گرفته می شوند به نام های سنگ لاشه، سنگ قواره، سنگ بادبر، سنگ تیشه شناخته می شوند.

بهترین نوع سنگ مرمریت

معایب سنگ های ساختمانی

ممکن است در حین سفارش خرید نتوانید انتخاب مناسب و به جا داشته باشید که این امر توسط کارشناسان ما به خوبی مورد بررسی قرار می گیرد و می توانید سنگ مناسب را با قیمت مناسب با هزینه های خود سفارش و خریداری نمایید. سنگ انتخابی نباید فشار زیادی به ساختمان بیاورد و یا بهتر است که ساب پذیری بالایی داشته باشد. سنگ تراورتن و دیگر انواع سنگ ها را می توانید با مشاوره کارشناسی به درستی خریداری نمایید. در رستوران ها، استخر، پله ها و سرویس های بهداشتی بهترین سنگ ها انتخاب می شوند.

پارامتر رنگ در انتخاب سنگ ساختمانی چقدر اهمیت دارد؟

سنگ هایی همچون تراورتن های سفید و کرم برای سنگ نمای ساختمان بسیار مناسب تر می باشد زیرا که جلوه ایی زیبا به ساختمان می دهد. اگر خانه ایی ویلایی دارید پیشنهاد می شود از سنگ های تراورتن سفید عباس آباد و آتشکوه استفاده کنید که این سنگ ها برای ساختمان های لوکس و لاکچری بسیار مناسب هست. برای داخل ساختمان می توان سنگ های رنگی مانند تراورتن های لیمویی و قرمز و سیلور پیشنهاد دارد و حتی می توان از اسلب های بوک مچ مرمر های رنگی در طراحی داخلی خانه استفاده کرد.

از سنگ مرمریت مشکی مارشال می توان برای پله های ساختمان استفاده کرد. تنوع رنگ سنگ های ساختمانی بسیار زیاد هست برای مشاوره انتخاب رنگ سنگ و بهترین کاربرد آن در ساختمان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت انواع سنگ ساختمانی رنگی”

Call Now Buttonتماس بگیرید