مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع سنگ های تراورتن ارزان به افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات و قیمت به روز انواع تراورتنبزرگترین تولیدکننده های تراورتن پله ایرانیمرکز فروش تراورتن سفید آتشکوه اصلخرید مستقیم تراورتن از کارخانهعرضه اینترنتی تراورتن بی موج به قیمت تولیدیتجارت با کیفیت ترین جنس تراورتن ابر و باد حاجی آبادفروش با شرایط ویژه تراورتن سنگ نما

صادرات تراورتن به افغانستان، پاکستان، چین، هند و دیگر کشورها، در ایران رشد کرده و پیشرفت زیادی کرده است، سنگ های تراورتن به دلیل ویژگی های ممتاز و منحصر به فرد عالی، کاربرد های زیادی در محیط های صنعتی و ساختمان سازی دارند. 

صادرات انواع سنگ های تراورتن ارزان به افغانستان

مشخصات و قیمت به روز انواع تراورتن

مشخصات و قیمت به روز انواع تراورتن

خریدار اصلی تراورتن برای اینکه محصول ارزانی را تهیه کند می تواند به کارخانه های تولیدی انواع تراورتن مراجعه کند، مشخصات و قیمت به روز انواع تراورتن در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مشخص شده است. 

تراورتن یک سنگ طبیعی مانند سنگ مرمر ، گرانیت ، اونیکس ، سنگ آهک ، تخته سنگ و غیره است. تفاوت اصلی بین تراورتن و سایر سنگهای طبیعی در شکل گیری سنگ ، سختی سنگ و شکل ظاهری آن می باشد. تراورتن در چشمه های آب گرم  یا غارهای آهکی تشکیل شده است. تراورتن همان  سنگ آهک می باشدکه در رده سنگهای رسوبی  قرار می گیرد. ویژگی های اصلی سنگ تراورتن سوراخ های موجود در این سنگ است که در اثر فرار دی اکسید کربن ایجاد می شود. 

 

بزرگترین تولیدکننده های تراورتن پله ایرانی

تراورتن درجه یک و مرغوب توسط تولید کننده های بزرگ در کارخانه ها و کارگاه های سنگ سازی کشورمان بدست می آیند و برای فروش روانه بازار های داخلی و خارجی می شوند. 

بزرگترین تولیدکننده های تراورتن پله ایرانی

سطح تراورتن با سوراخ های ریز و نامنظم سوراخ شده است،  تراورتن خالص ، نادر است. بیشتر اوقات سنگ به این دلیل رنگ آمیزی می شود که آهن یا ناخالصی های طبیعی موجود در آن زیباتر دیده شوند، این سنگ در طیف گسترده ای از رنگ های کرم قرار دارد، رنگ سفید ، خامه ای ، برنزه ، قهوه ای ، طلایی یا کارامل تا زرد ، قرمز یا خاکستری در انواع تراورتن ها دیده شده است. 

مرکز فروش تراورتن سفید آتشکوه اصل

 

مرکز فروش تراورتن سفید آتشکوه اصل

در فروشگاه عمده تراورتن، انواع نماهای سنگی تراورتنی به فروش می رسند، مرکز فروش تراورتن سفید آتشکوه اصل در بسیاری از شهر های بزرگ مثل مشهد، تهران، اصفهان و … دایر شده است. 

به دلیل ماهیت تراورتن ، سوراخ های موجود در سنگ احتمالاً آب را جذب می کنند که در دمای یخبندان منجمد می شود و احتمالاً باعث ترک خوردگی  می شود. نصب كنندگان تراورتن تمایل دارند كه سنگفرشهای متخلخل را ریز كنند و برای جلوگیری از تركهای احتمالی ، از موادممتاز درجه عالی استفاده كنند. هر چند وقت یکبار تراورتن نیاز به آب بندی دارد.

 

سنگ تراورتن یکی از متداول ترین سنگ ها برای پروژه های کف سازی مسکونی و اداری است اما می تواند به عنوان مصالح نما و روکش دیوار نیز مورد استفاده قرار گیرد.کاشی تراورتن به فضای شما ظاهری راحت و طبیعی می دهد که بی نظیر است و زیبایی بی انتها را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، استفاده از کاشی تراورتن در کف خانه، به احتمال زیاد ارزش خانه شما را افزایش می دهد.

خرید مستقیم تراورتن از کارخانه

با خرید مستقیم تراورتن از کارخانه، برای هر متر از این محصول در ابعادمختلف، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. با خرید مستقیم واسطه های بین انواع سنگ تراورتن و مشتری حذف می شود، در نتیجه سنگ با قیمت کمتری به فروش می رسد.

محبوب ترین اندازه برای کاشی های تراورتن سرپوشیده الگوی فرانسه ، 12×12 ، 16X16 و 18×18 است. کاشی های تراورتن 24×24 همچنین در بین خانه های ایرانی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. برخی افراد برای کم کردن  هزینه های ساختمان سازیاز کاشی های تراورتن استفاده می کنند،  زیرا هزینه این سنگ ها خیلی کمتر می باشد. رایج ترین استفاده از تراورتن ها شامل: کف و دیوار، پله ها، حمام و دوش، کانترها و بک گراندها، شومینه، دیوارهای تقسیم شده داخلی می باشد.  کارایی تراورتن در فضای باز شامل: استخر، مسیرهای رانندگی، شومینه در فضای باز، دیوارهای خانه، پله های بیرون

عرضه اینترنتی تراورتن بی موج به قیمت تولیدی

عرضه اینترنتی تراورتن بی موج به قیمت تولیدیفروش تراورتن سفید، تراورتن کرم آبگرم، تراورتن حاجی آباد، تراورتن نما مرمر و… در بسیاری از سایت ها و فروشگاه های مجازی امکان پذیر شده است، در این سایت های اینترنتی مشخصات ظاهری تمام سنگ ها به همراه قیمت آنها برای مشتری مشخص شده است. 

تاریخ به ما می آموزد که در مورد استفاده از سنگ تراورتن محدودیتی وجود ندارد. حتی قبل از مسیح ، تراورتن در بین سنگ های بنای برتر یونان باستان و روم قرار داشت. رومی ها از تراورتن برای پروژه های مختلف ساختمانی مانند ساختمانها و معابد ، قنات ها ، حمام ها ، پله ها ، پله ها و آمفی تئاترهایی مانند كولوسئوم و … استفاده می کرده اند، بزرگترین ساختمان جهان كه عمدتاً از تراورتن ساخته شده است. تراورتن همچنین برای مجسمه ها و بناهای تاریخی استفاده می شد.
حتی امروزه در قرن بیست و یکم ، سنگ تراورتن برای طیف عظیمی از پروژه های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. دستورالعمل دقیقی در مورد تراورتن وجود ندارد، از این سنگ ها می توان در هر نقطه از ساختمان یا مجسمه استفاده کرد.

تجارت با کیفیت ترین جنس تراورتن ابر و باد حاجی آباد

تراورتن سنگ پله و تراورتن طرح چوب برای تجارت و صادرات بسیار مناسب و سودآور می باشند، تجارت باکیفیت ترین جنس تراورتن ابر و باد حاجی آباد، درآمد خوبی برای بازرگانان و تاجران دارد. 

تجارت با کیفیت ترین جنس تراورتن ابر و باد حاجی آباد

سنگ های  تراورتن برای پروژه های سرپوشیده مانند کف و دیوار استفاده می شود در حالی که سنگفرش های تراورتن در درجه اول برای استفاده در فضای باز مانند استخر ، مناطق پاسیو و راه های پیاده روی استفاده می شوند. کاشی های تراورتن ضخامت 0.5 ‘دارند در حالی که ضخامت استاندارد برای سنگفرش های تراورتن 1 و 1/4 است.

برخی از محبوب ترین رنگ ها در سنگ های تراورتن، رنگ های عاج ، بژ ، گردویی، نقره ای و طلایی است. ترکیبی از این رنگ ها نیز ممکن است. موزاییک های تراورتن درانواع  رنگ و شکل عرضه می شوند. برخی از محبوب ترین اندازه ها 1×1 ، 1×2 ، 2×2 ، 2×4 ، 4×4 هستند. برخی از محبوب ترین الگوهای موزاییک عبارتند از: منظم (مربع) ، اسپیرال ، هرینگبون ، استاگر (آجر) و چوب.

فروش با شرایط ویژه تراورتن سنگ نما

فروش با شرایط ویژه تراورتن سنگ نمادر تعدادی از مراکز و نمایندگی های معتبر، فروش انواع تراورتن های نما با شرایط ویژه صورت می گیرد.

معدن سنگ تراورتن، معادنی بزرگ هستند و شبیه چاله های بزرگ باز می باشند. سنگ های تراورتن در معادن حفر می شوند و به بلوک های تراورتن شکسته می شوند که سپس به منظور برش به کارخانه ها منتقل می شوند. پس از برش بلوک ها به صفحات ، کاشی ، سنگفرش ، موزاییک و غیره ، از تراورتن استفاده های مناسبی می شود.

درجه تراورتن بیشتر اوقات براساس سوراخ های موجود در سنگ تعیین می شود. سوراخ های موجود در سنگ تراورتن بخشی از طبیعت و معیارهای سنگ است. در صنعت تراورتن امروزه ، هرچه در سنگ تراورتن سوراخ های کمتری وجود داشته باشد ، کیفیت آن بالاتر می رود. سنگفرش های تراورتن که تقریباً هیچ سوراخی در آن وجود ندارد، درجه درجه محسوب می شوند.
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات انواع سنگ های تراورتن ارزان به افغانستان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید