فروش سنگ ساختمان
خانه / چینی / تولید کننده سنگ چینی الیگودرز
سنگ چینی الیگودرز

تولید کننده سنگ چینی الیگودرز

تولید کننده سنگ چینی الیگودرز را برای فروشنده ها و متقاضیان محترم در کل کشور در بازارهای حضوری و غیرحضوری با قیمت و کیفیت قابل توجهی ارائه و پخش می نمایند.

معرفی و شناخت سنگ چینی

یکی از سنگ های ایرانی سنگ چینی الیگودرز می باشد که از ماسه های بلوری تشکیل شده است با قرار گرفتن در کنار هم به شکل سنگ ایجاد شده است و سنگ چینی الیگودرز در مناطقی که بارندگی زیاد باشد ایجاد می گردد و زمینه این کالا سفید رنگ و دارای خطوط نامنظم طوسی رنگ می باشد.

سنگ چینی الیگودرز

ویژگی های سنگ چینی الیگودرز

  • دارای براقیت بالا
  • دارای شفافیت عالی
  • دارای جنس مرغوب
  • دارای ظاهر زیبا
  • دارای رنگ یکدست
  • دارای ابعاد مناسب
  • دارای جذب آب پایین
  • دارای تراکم بالا

سنگ چینی الیگودرز

پخش اینترنتی سنگ چینی

در بسیاری از واحدهای شیک تجاری و اداری و مسکونی و بهداشتی از سنگ چینی الیگودرز استفاده می گردد که دارای زیبایی طبیعی می باشد که با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه ای برای مشتریان در سایت پخش اینترنتی ارائه و به فروش می رسد.
حتی برای کف سازی سالن های مجلل، شما عزیزان می توانید سنگ چینی الیگودرز استفاده نمائید که با کیفیت بسیار مخصوص و زیبایی جذاب و جالب می توانید از سایت و پخش اینترنتی تهیه و خریداری نمائید.
سنگ چینی دارای ضخامت های گوناگونی می باشد که شما عزیزان بدون هیچ محدودیتی در هرساعتی از شبانه روز می توانید این کالا را در سایت و پخش اینترنتی ثبت سفارش نمائید و در بهترین زمان ممکن برای شما ارسال می گردد.
با استفاده از سنگ چینی در نماهای ساختمان باعث می گردد که زیبایی را به ساختمان های شما ارائه نماید و روشنایی عالی را به محیط های کم نور می بخشد که این یکی از ویژگی های عالی این کالا می باشد که در سایت و پخش اینترنتی برای مشتریان ارائه و به فروش می رسد.

سنگ چینی الیگودرز

تولید و پخش سنگ چینی

تولیدی ها و شرکت های تولیدی با تجهیزات بسیار عالی سنگ چینی الیگودرز را تولید می نمایند و در بازارهای داخلی و خارجی کشور برای مشتریان ارائه و پخش می نمایند.
تولیدی ها با استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های بسیار بالا سنگ چینی الیگودرز را تولید می نمایند و در بازارهای کشور پخش و به فروش می رسانند.
تولیدی ها باتوجه به سلقه های افراد با استفاده از افراد متخصص و کارآزموده سنگ چینی الیگودرز را تولید می نمایند و با قیمت های بسیار عالی برای هم میهنان گرامی ارائه و پخش می گردد و می توانید به صورت عمده با قیمت عمده از درب کارخانه خریداری نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید مهدی حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124575671
شماره تلفن ثابت : 08843229080
شماره فکس:08643227320
آدرس کانال: stonekian@
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

اسلب سنگ چینی

سنگ چینی نی ریز و فروش اسلب آن

سنگ چینی نی ریز یکی از انواع سنگ های صادراتی ایران است که به صورت …

مشاوره و فروش